Tankzors

Tankzors Pro 6.02

Czterej pancerni i gra na Java

Zalety

  • Ciekawa gra strategiczna
  • Rozbudowany arsenał
  • Wiele misji i poziomów

Wady

  • Słaba grafika
  • Zbyt skomplikowane menu

Dobry
7

Tankzors Pro to świetna gra dla fanów Szarika i bardziej nowoczesnych atrybutów pancerniaków. Oparta na koncepcie klasycznej gry Battle City, aplikacja Tankzors daje Ci możliwość walki z wrogimi siłami przy pomocy potężnego czołgu.

Tankzors Pro to gra Java na długie godziny: ponad 70 misji oraz dodatkowe poziomy do pobrania z Internetu zapewniają dużo rozrywki. W grze Tankzors Pro trzeba się wykazać strategicznym myśleniem i precyzją. Na szczęście, choć gra jest dość trudna, samo sterowanie nie nastręcza problemów.

Kolejne misje wymagają rozbudowy czołgu w warsztacie. Dzięki zróżnicowanym zadaniom, specjalnym wzmocnieniom i całemu arsenałowi broni zaczepnej Tankzors Pro to naprawdę dobra gra. Niestety grafika pozostawia nieco do życzenia. Także nawigowanie po menu gry jest nieco zbyt skomplikowane. Przewijanie ekranów wypełnionych drobnym tekstem może zniwelować radość z rzeźni zgotowanej wrogom.

Pobierz Tankzors Pro i zamień swój telefon w pole bitwy pancernej. Mimo chropawej grafiki, zróżnicowane misje i rozbudowany arsenał zapewnią Ci rozrywkę, a wrogom krwawą łaźnię.

Tankzors

Download

Tankzors Pro 6.02

Opinie użytkowników o Tankzors